Конектор Coax (RF)

CX PLUG2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор Coax (RF) за RG6, машки.

30 ден
(вклучено ДДВ): 4,58 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Машки конектор под агол од 90' за RG6 кабeл.

Тип на монтажа - на зашрафување.

 

Карактеристики:

  • Должина: 35mm
  • Дијаметар: 9.5mm
  • Материјал: пластика
Конектор А
Coax (RF)
машки
Должина 35 mm
Дијаметар 9,5 mm
Материјал
пластика
Тежина 7 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.