Kонектор F

FC-013
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор F за RG6, машки.

10 ден
(вклучено ДДВ): 1,53 ден
На лагер
w

Машки F конектор за кабел RG6.

Тип на монтажа - на навртување (twist-on).

 

Карактеристики:

  • Должина: 22mm
  • Дијаметар: 7.5mm
  • Материјал: метал
Конектор А
F-type
машки
Должина 22 mm
Дијаметар 7,5 mm
Материјал
метал
Тежина 3 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.