Адаптер F / BNC

FC-022
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор адаптер F / BNC.

48 ден
(вклучено ДДВ): 7,32 ден
На лагер
w

Конектор адаптер F-женски во BNC-машки.

 

Карактеристики:

  •  Конектор A: F женски
  •  Конектор Б: BNC машки
  •  Должина: 28mm
  •  Материјал: метал
Конектор А
F-type
женски
Конектор Б
BNC
машки
Материјал
метал
Тежина 8 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.