Адаптер F / Coax

FC-029
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор адаптер F / Coax(RF).

45 ден
(вклучено ДДВ): 6,86 ден
На лагер
w

Конектор адаптер F машки во Coax(RF) машки.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: F машки
  • Конектор Б: Coax(RF) машки
  • Должина: 28mm
  • Материјал: метал
Конектор А
F-type
машки
Конектор Б
Coax (RF)
машки
Должина 28 mm
Материјал
метал
Тежина 6 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.