Конектор Coax (RF)

CX PROFSOCK
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор Coax (RF) за RG6, женски.

99 ден
(вклучено ДДВ): 15,1 ден
На лагер
w

Женски конектор под агол од 90' за RG6 кабeл.

Тип на монтажа - на навртување (twist-on).

 

Карактеристики:

  • Димензии: (35x30)mm
  • Дијаметар: 9.5mm
  • Материјал: метал
Конектор А
Coax (RF)
женски
Дијаметар 9,5 mm
Материјал
метал
Димензии 35x30 mm
Тежина 27 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.