Сплитери, LNB

Производи на страна:
Страна 1 од 3
FC-4MTAP
Брзо инфо
(0)

4-насочен мултитап со различни слабеења.

77 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-6MTAP
Брзо инфо
(0)

6-насочен мултитап со различни слабеења.

78 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-8MTAP
Брзо инфо
(0)

8-насочен мултитап со различни слабеења.

84 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX WALLBOX5
Брзо инфо
(0)

Kоаксијален приклучок за монтирање на ѕид со ТВ излез.

11 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CX WALLBOX3
Брзо инфо
(0)

Kоаксијален приклучок за монтирање на ѕид со ФМ, ТВ и сателитски излези.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNB-2X2
Брзо инфо
(0)

LNB мултисвич, 2/2

662 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNB-3X4
Брзо инфо
(0)

LNB мултисвич, 3/4

709 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EM-SWITCH1
Брзо инфо
(0)

LNB свич, 2/1 - DISEQC1.0.

883 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SAT-SWITCH12V
Брзо инфо
(0)

LNB свич, 1x2.

208 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LNB-1X2/22KHZ
Брзо инфо
(0)

LNB свич, 2/1.

153 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EM-SWITCH6
Брзо инфо
(0)

LNB свич, 4/1 - DISEQC1.0.

388 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
EM-SWITCH3
Брзо инфо
(0)

LNB свич, 2/1 - DISEQC2.0.

554 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-COMB-SAT-KN
Брзо инфо
(0)

SAT/UHF/VHF комбајнер.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FC-8SPLT-ST-KN
Брзо инфо
(0)

Сплитер за сателитска Х8 2GHz out=14dB.

111 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
T-SPLT MFF
Брзо инфо
(0)

Коаксијален антенски сплитер, Coax (RF) машко / 2x Coax (RF) женски.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.