Aранжер за кабли

SWB-KS-100
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

Aранжер за кабли,1.8m.

495 ден
(вклучено ДДВ): 75,51 ден
На лагер
w

Самолеплива флексибилна лента, изработена од ткаенина, која ќе ви овозможи каблите да бидат заштитени и собрани на едно место.

 

Карактеристики:

  • Дијаметар: 20-40mm 
  • Должина: 1.8m
  • Боја: сива
Дијаметар 40 mm
Боја
 сива
Материјал
текстил
Должина на кабел 1,8 m

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.