Faston терминал

CEMBRE GF-PP12
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Код од Произв.: 2055390

Кабел папуча - ножеста,
6,7x4mm, (4-6)mm².

9 ден
(вклучено ДДВ): 1,37 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Faston пин терминал ножест.
Терминалот може да се користи за проводници со пречник од 4mm² до 6mm².

Боја
 жолта
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.