Антенски кабел

ANT.CAB1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Антенски RG-6 кабел.

22 ден
(вклучено ДДВ): 3,36 ден
Беспл. Испор.
w

Коаксијален RG-6 антенски кабел наменет за кабелски и сателитски инсталации со назначена должина.

 

Карактеристики:

  • Конструкција со тројна заштитна обвивка
  • 1.02mm CCS внатрешен проводник
  • Номинална импеданса: 75Ω
  • Полиетилен (PE) диелектрик
  • Бела Поливинил-хлорид обвивка
Должина на кабел 305 m
Боја
 бела
Номинална импеданса 75 Ω
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.