VGA, HDMI, SDI

Производи на страна:
Страна 1 од 1
TAS-TSK1061
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSK1061

HDMI Кабел со дебелина од 7,2mm.

58 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-TSK1060S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSK1060 Super

HDMI Кабел со дебелина од 9,6mm.

202 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HQSSR900
Брзо инфо
(0)

HDMI Кабел со дебелина од 6mm.

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-TSK1062
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSK1062

High Speed HDMI Кабел со дебелина од 9,6mm.

93 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-C258
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TAS-C258

Флексибилен VGA кабел.

199 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-TSK1077
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSK1077 L.S.Z.H.

75Ω коаксијален кабел за HDTV и HD SDI.

88 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-TSK1078
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TSK1078 L.S.Z.H.

75Ω коаксијален кабел за HDTV и HD SDI.

126 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TAS-T42
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: T42 PUR

75Ω коаксијален кабел за HDTV и HD SDI.

198 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
konektori_ mk
Konektori3.5 4P
letkum_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.