Фибер-оптички кабел

FIBER DUPLEX.SM
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Фибер-оптички кабел дуплекс синглмод.

22 ден
(вклучено ДДВ): 3,36 ден
Беспл. Испор.
w

Фибер-оптички кабел дуплекс (duplex) синглмод (singlemode).

 

Карактеристики:

  • Тип на кабел: duplex
  • Начин на пренесување: singlemode
  • Надворешен дијаметар: 3mm
  • Oптичко влакно: 9,16/125um
Компатибилни оптички влакна
SM
Тип на оптички кабел
Duplex
Боја на оклопот
 портокалова
Дебелина на кабелот 3 mm
Изолација на оклопот
PVC
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.