Држач за кабли

CLPRW-8
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Држач за кабли, 8mm.

4 ден
(вклучено ДДВ): 0,61 ден
Беспл. Испор.
w

Универзални нефлексибилни држачи за округли кабли 8mm. 

 

Карактеристики:

  • Максимален дијаметар на кабелот 8mm
  • Димензии: (12x10)mm
  • Верзија со шајче
  • Боја: бела
  • Модел: округли
  • Материјал: пластика
Максимален дијаметар на проводник 8 mm
Тежина 0,81 g
Димензии 12x10 mm
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.