Centronics кабел

CABLE-212
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Centronics кабел 50-pin машко / машко, 1m.

164 ден
(вклучено ДДВ): 25,02 ден
На лагер
w

Centronics кабел 50-pin машко / машко, 1m.

 

Карактеристики:

  •  Конектор А: Centronics 50-pin машки
  •  Конектор Б: Centronics 50-pin машки
  •  Должина: 1m
Конектори А
Centronics 50-pin
машко
Конектори Б
Centronics 50-pin
машко
Должина на кабел 1 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.