CD-ROM аудио кабел

CD ROM CABLE/HR
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

CD-ROM внатрешен аудио кабел Bi-directional ,0.5m.

20 ден
(вклучено ДДВ): 3,05 ден
На лагер
w

Со овој кабел може да поврзете CD-ROM со звучна картичка.

 

Должина 0,5 m

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.