CD-ROM аудио кабел

CABLE-265
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

CD-ROM аудио кабел Bi Directional, M2 машко / M2 машко, 0.5m.

 

 

26 ден
(вклучено ДДВ): 3,97 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

CD-ROM аудио кабел Bi Directional, M2 машко / M2 машко.

 

Kaрактеристики:

  • Конектор А: M2 машко
  • Конектор Б: M2машко
  • Должина: 0.5m
     
Конектор А
M2
машки
Конектор Б
M2
машки
Должина 0,5 m

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.