CMP-CE071/3

CMP-CE071/3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KABLE PC POW.IEC-M/F 3.0m-B.
235 ден
(вклучено ДДВ): 35,85 ден
На лагер
w
CMP-CE071/3 Продолжен кабел за напојување

Овој кабел се користи за продожување на постоечки кабел за напојување на компјутер или монитор.

Карактеристики:
• Конектор1: IEC машки
• Конектор2: IEC женски
• Должина на кабел: 3m
• Боја: црна
Конектор А
IEC
Машки
Конектор Б
IEC
Женски
Должина на кабел 3 m
Боја
 црна

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.