DisplayPort / HDMI кабел

CABLE-5790/5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Кабел DisplayPort машко / HDMI машко, 5m.

1.555 ден
(вклучено ДДВ): 237,2 ден
На лагер
w

Овој кабел ви овозможува да поврзете компјутер или лаптоп кој има DisplayPort конектор, со монитор или HDTV приемник кој има HDMI конекција. Кабелот пренесува аудио и видео сигнал.

 

​​Карактеристики:

  •   Конектор А: DisplayPort (DP) машки
  •   Конектор Б: HDMI машки
  •   Резолуција: 1080p
  •   Верзија: DP v1.1
  •   Должина: 5m
Конектори А
Display Port (DP)
машко
Конектори Б
HDMI
машко
Должина 5 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.