Аудио Кабел

NE-CAB031/5
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis
Код од Произв.: CATB22050GY50

AUX Кабел, Аудио Кабел, 3.5 mm , Машко / Женско, 5.0 m

895 ден
(вклучено ДДВ): 136,53 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Овој стерео аудио кабел со 3.5mm конектори може да се користи за да ја продложи Вашата аудио конекција за уреди како MP3 плеери, мобилни телефони до звучници или засилувачи.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: 3.5mm машки стерео
  • Конектор Б: 3.5mm женски стерео
  • Должина: 5.0m 
  • Алуминиумски конектори со премиум дизајн кои овоможуваат издржливост.
  • 24k позлатени конектори за заштита од корозија и солиден пренос на сигнал.
  • Плетен кабел кој гарантира долготрајност и заштита од ултравиолетова светлина.
  • Одличен проводник на бакар без кислород за супериорен и кристално чист аудио квалитет.
  • Повеќе слојна заштита за максимална одбрана од радиофреквентни интерференции.
Конектори А
3.5mm
машки
стерео
Конектори Б
3.5mm
женски
стерео
Должина на кабел 5 m
Боја
 сива
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.