Аудио кабел

CABLE-452
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио кабел 2x RCA машки / машки, 1.2m.

85 ден
(вклучено ДДВ): 12,97 ден
На лагер
w

Аудио кабел со 2x RCA машки / машки конектори.

 

Карактеристики:

  • Конектор A: 2x RCA машки
  • Конектор Б: 2х RCA машки
  • Должина: 1.2m
Конектори А
2x RCA
машки
Конектори Б
2x RCA
машки
Должина 1,2 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.