Аудио кабел

CABLE-458
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио кабел 3.5mm стерео машко / 2x RCA машки, 1.2m.

85 ден
(вклучено ДДВ): 12,97 ден
На лагер
w

Аудио кабел со 3.5mm стерео машко / 2x RCA машки конектори.

 

Карактеристики:

  •    Конектор А: 3.5mm стерео машко
  •    Конектор Б: 2x RCA машки
  •    Должина: 1.2m
Конектори А
3.5mm
машки
стерео
Конектори Б
2x RCA
машки
Должина 1,2 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.