Аудио/Видео кабел

SCART 11
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио/Видео кабел SCART машко / 6x RCA (влез/излез) машки, 1.5m.
 

295 ден
(вклучено ДДВ): 45 ден
На лагер
w

Аудио/Видео кабел SCART машки кон 6x RCA влез/излез машки.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: SCART машки
  • Конектор Б: 6x RCA машки
  • Должина: 1.5m
Конектори А
SCART
машки
Конектори Б
6x RCA
машки
Должина 1,5 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.