Видео кабел

SCART 24
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Видео кабел SCART машко / 8-p mini DIN машко, 1.5m.

95 ден
(вклучено ДДВ): 14,49 ден
На лагер
w

Видео кабел SCART машко / 8-p mini DIN машко.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: SCART машки
  • Конектор Б: 8-p mini DIN машки
  • Должина: 1.5m
Конектори А
SCART
машки
Конектори Б
DIN 8-p
машки
Должина 1,5 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.