RS232 Кабел

CABLE-151
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
RS232 Кабел, Бел, DB9, Машко / Женско, 1.8 m
195 ден
(вклучено ДДВ): 29,75 ден
Беспл. Испор.
w

Продолжен RS-232 сериски кабел се користи за поврзување уреди со сериски COM порт.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: DB9 машки
  • Конектор Б: DB9 женско
  • Должина: 1.8m
Конектори А
DB9
машко
Конектори Б
DB9
женско
Должина 1,8 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.