IDE кабел

CABLE-255
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

IDE внатрешен конекциски кабел, 0.75m.

75 ден
(вклучено ДДВ): 11,44 ден
На лагер
w

Внатрешен HDD IDE конекциски кабел за ултра ATA HDDs до 133Mbps. Погоден е за поврзување на U-DMA уреди со IDE контролер. Компатибилен со U-DMA 100 / 66 / 33 и стандардните IDE уреди. Кабелот овозможува оптимален проток на воздухот и не бара многу простор.

 

Карактеристики:

  •  Конектор А: IDE 40-pin женски
  •  Конектор Б: 2x IDE 40-pin женски
  •  PVC обвивка
  •  Тип на конектори: под агол
  •  Должина: 0.75m
Конектор А
IDE
Конектор Б
2 x IDE
Должина на кабел 0,75 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.