DisplayPort / HDMI Кабел

GB-CAB039/3
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY
DP/HDMI Видео Кабел, Црн, Машко / Машко, 4K Ultra HD, 3 m
1.725 ден
(вклучено ДДВ): 263,14 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Овој кабел ви овозможува да поврзете компјутер или лаптоп кој има DisplayPort конектор, со монитор или HDTV приемник кој има HDMI конекција. Кабелот пренесува аудио и видео сигнал со резолуции до 4K@60Hz.

 

​​Карактеристики:

  •   Конектор А: DisplayPort (DP) машки
  •   Конектор Б: HDMI машки
  •   Резолуција: 4K@60Hz
  •   Верзија: DP v1.2
  •   Должина: 3m
Конектори А
Display Port (DP)
машко
Конектори Б
HDMI
машко
Должина 3 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.