HDMI кабел

CABLE-5503/2
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио/Видео кабел HDMI v1.4 машко / машко, 2m.

344 ден
(вклучено ДДВ): 52,47 ден
На лагер
w
Пакети
Производов се содржи и во следниве пакети:

HDMI кабел кој овозможува пренос на аудио/видео сигнал со голема брзина. Поддржува видео резолуција од 1080p и поголема, како и напредни графички технологии како  4K, 3D, и Deep Color.

 

Карактеристики:

  • Позлатени конектори
  • Конектор А: HDMI 19-p машки
  • Конектор Б: HDMI 19-p машки
  • Верзија: v1.4 (со Ethernet)
  • Аудио повратен канал
  • Дигитален сигнал
  • Должина: 2m
Конектори А
HDMI
машко
Конектори Б
HDMI
машко
Верзија на HDMI
v1.4
Должина 2 m
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.