Мрежа-Patch

Производи на страна:
Страна 1 од 13
FTP-0010/10G
Брзо инфо
(0)

FTP CAT6 LAN kabllo, 10m.

299 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-801
Брзо инфо
(0)

Продолжен кабел за WiFi антена, 1m.

420 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-801/3
Брзо инфо
(0)

Продолжен кабел за WiFi антена, 3m.

570 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-801/10B
Брзо инфо
(0)

Продолжен кабел за WiFi антена, 10m.

433 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-801/2
Брзо инфо
(0)

Продолжен кабел за WiFi антена, 2m.

470 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TA140-86-WHITE
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер  RJ45 / RJ11.

 

 

14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TA188E/HR
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер RJ45 CAT5e машко / 2x RJ45 женски.

 

 

 

139 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TA163-FS
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер RJ45 CAT5е - кроне тип за  директно спојување на мрежни кабли.

 

 

249 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0008 8/8
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер RJ45 CAT5e женско / женско.

 

 

55 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ISDN-0010
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер RJ45 CAT5e женско / женско со метална обвивка.


 

 

 

235 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0105
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер RJ45 CAT5e женско / женско keystone модул.


 

 

 

235 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TEL-0036 8/8
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер RJ45 CAT5e женско / 2x RJ45 женски.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FTP-0007/1
Брзо инфо
(0)

FTP CAT5e LAN кабел, 1m.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FTP-0007/15
Брзо инфо
(0)

FTP CAT5e LAN кабел, 15m.

300 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FTP-0011/1BU
Брзо инфо
(0)

FTP CAT7 LAN кабел, 1m.

195 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.