Мрежен кабел

FTP-0010/0.5Y
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

FTP CAT6 LAN кабел, 0.5m.

55 ден
(вклучено ДДВ): 8,39 ден
на лагер
w

Ethernet интерконекциски FTP кабел за компјутерска мрежа (LAN). Кабелот е соодветен за 10BASE-T, 100BASE-TX (Fast Ethernet), 1000BASE-T (Gigabit Ethernet) и 10GBASE-T (10-Gigabit Ethernet).

 

Карактеристики:

  • Конектори: 2x RJ45 машки
  • Категорија: CAT6
  • Должина: 0.5m
  • Боја: жолта
Категорија
CAT6
Тип
Straight
Должина 0,5 m
Боја
 жолта
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.