Принтер

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CABLE-110
Брзо инфо
(0)

LPT кабел DB25 машко / Centronics 36-pin машко, 1.5m.

 

180 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-CN1
Брзо инфо
(0)

Кабел адаптер DB25 женско / Centronics 36-pin женско, 0.30cm.

 

 

647 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.