PS/2

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CABLE-135
Брзо инфо
(0)

Кабел адаптер PS/2 машкo / DIN 5-p женско, 20cm.

48 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-132/5
Брзо инфо
(0)

PS/2 продолжен кабел машко / женско, 5m.

155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-134/3
Брзо инфо
(0)

 PS/2 кабел машко / машко, 3m.

38 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-134/5
Брзо инфо
(0)

 PS/2 кабел машко / машко, 5m.

46 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-132
Брзо инфо
(0)

PS/2 продолжен кабел машко / женско, 1.8m.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CABLE-134
Брзо инфо
(0)

 PS/2 кабел машко / машко, 1.8m.

99 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-PSADAPT1/HR
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер PS/2 машкo / DB9 машко.

29 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-USB8
Брзо инфо
(1)

Конектор адаптер PS/2  женскo / USB A-type машкo.

75 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-USB9
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер PS/2 машкo / USB A-type женскo.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-PSADAPT2
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер PS/2 женскo / DB9 женскo.

95 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-PSADAPT
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер PS/2 женско / DB9 машко.

30 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.