SCSI

Производи на страна:
Страна 1 од 3
CABLE-202
Брзо инфо
(0)

Centronics кабел 50-pin машко/машко, 1.8m.

150 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-212
Брзо инфо
(0)

Centronics кабел 50-pin машко / машко, 1m.

164 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-13164A/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI  флет кабел, 3x IDC68-pin машки / IDC68-pin женско, 0.5m.

 

236 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-13164/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI флет кабел, 2x DB68 женски / 2x DB68 машки.

198 ден
Повеќе
На лагер
w
CCM-1890A-1M/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI кабел, VHDCI 68-pin машки / Centronics 50-pin машки, 1m.

 

510 ден
Повеќе
На лагер
w
CCM-1894A-1M+/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI кабел, VHDCI 68-pin машки / DB25-pin машки, 1m. 

510 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-13173 /HR
Брзо инфо
(0)

SCSI  флет кабел, 3x DB68-pin машки, 0.6m.

180 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-1319/HR
Брзо инфо
(0)

Ultra SCSI LVD флет кабел 3x IDC68-pin  машки, 0.75m.

 

473 ден
Повеќе
На лагер
w
CCM-1893A-1M/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI кабел VHDCI 68-pin машко / машко, 1m.

 

709 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-200/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI кабел Centronics 50-pin машки / DB25-pin машки, 1.8m.

 

140 ден
Повеќе
На лагер
w
CCM-1894A-1M/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI кабел, HPDB 68-pin машки / DB25-pin машки, 1m.

 

378 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-213
Брзо инфо
(0)

SCSI внатрешен конекциски  кабел 4x IDC женски, 0.5m.

 

 

142 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-13174 /HR
Брзо инфо
(0)

SCSI  флет кабел, 4x DB68-pin машки, 0.6m.

189 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-1320/HR
Брзо инфо
(0)

Ultra SCSI LVD флет кабел 6x DB68-pin машки,1.5m.

662 ден
Повеќе
На лагер
w
FCA-13155B/HR
Брзо инфо
(0)

SCSI интерен конекциски кабел 4x IDC 50-pin женски / SCSI DB50-pin женскo, 0.5m.

246 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.