mini USB кабел

CABLE-161
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

USB кабел v2.0 A-type машко / B-type мини машко, 1.8m.

85 ден
(вклучено ДДВ): 12,97 ден
на лагер
w

Kабел USB v2.0 погоден за поврзување на компјутер со дигитален фотоапарат, мобилен телефон или друг уред со mini USB конекција.

 

Карактеристики:

  • Конектор А: USB A-type машки
  • Конектор Б: USB B-type mini 5p машки
  • Верзија: v2.0
  • Должина: 1.8m
Конектори А
USB A-type
машко
Конектори Б
USB mini B-type
машко
Верзија на USB
v2.0
Должина 1,8 m
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.