Продолжен кабел

KNG-ECGS02
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Продолжен кабел за во градина со IP заштита, 1.5m.

 

 

 

745 ден
(вклучено ДДВ): 113,64 ден
На лагер
w

Konig продолжен кабел за надворешна употреба кој овозможува флексибилни решенија за напојувања на отворено како светла за нова година или додатоци околу градината. Должината на кабелот е 1.5 метри, има рачка на горниот дел и колец за во земја така што можете да го поставите секаде.

 

Карактеристики:

  • IP44 заштита за надворешна употреба
  • Должина на кабел од 1.5 метри
  • 3 шуко приклучоци
Напојување 230 V-AC
Максимална Струја 16 A
Должина на кабел 1,5 m
Број на шуко приклучоци
3
Боја
 црна
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.