Компјутерски компоненти

Производи на страна:
Страна 3 од 70
CMP-GLASSES1
Брзо инфо
(0)

3Д очила за Samsung.

947 ден
Повеќе
На лагер
w
IB-AC6703
Брзо инфо
(0)

7 портен USB 3.0 хаб со 3 порти за полнење.

3.573 ден
Повеќе
На лагер
w
CMPSC-DC212
Брзо инфо
(0)

ADSL сплитер кој ќе овозможи да го поврзете телефонот и ADSL модемот преку една телефонска линија.

308 ден
Повеќе
На лагер
w
CMPS-BX002420
Брзо инфо
(0)

ATX кабел за напојување.

62 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-249
Брзо инфо
(0)

ATX кабел за напојување.

99 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-248
Брзо инфо
(0)

ATX кабел за напојување.

18 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-CI008
Брзо инфо
(0)

ATX кабел за напојување.

62 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-CI009
Брзо инфо
(0)

ATX кабел за напојување.

154 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-BLUETR1
Брзо инфо
(0)

Bluetooth аудио предавател со 3.5mm конекција.

1.981 ден
Повеќе
На лагер
w
CD RW DVD8
Брзо инфо
(0)

DVD читач/снимач за лаптоп, 8x SATA.

830 ден
Повеќе
На лагер
w
CD RW DVD
Брзо инфо
(0)

DVD читач/снимач, 24x SATA.

803 ден
Повеќе
На лагер
w
FTI-100/HR
Брзо инфо
(0)

Конвертор FireWire (IEEE1394) на IDE.

1.290 ден
Повеќе
На лагер
w
FTP-8100/1
Брзо инфо
(0)

FTP кабел, категорија 5е за надворешна употреба.

37 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VM0808H
Брзо инфо
(0)

Со оваа матрица ќе можете да преклопувате видео сигнал со висока резолуција од било кој од 8 влезови на било кој од 8 излези.

88.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CLCT-HDMIMAT1
Брзо инфо
(0)

Оваа Full HD матрица ви овозможува да изберете кои од приклучените уреди на 4 HDMI влезови ќе дава сигнал на 2 HDMI излези.

8.450 ден
Повеќе
На лагер
w
LGT-M345P mk
CMP-STOR43-500 mk
TPL-SF1008D mk
paket_popust_mk
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.