Мрежа

Производи на страна:
Страна 9 од 41
CMP-WNUSB32
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: CMP-WNUSB32
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
680 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W12
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 8 dB, 10 W
924 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W13
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 12 dB, 10 W
1.386 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W15
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 20 dB, 10 W
1.479 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W14
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 14 dB, 10 W
1.017 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
ANT W16
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, Access Point, (AP), 15 dB, 10 W
11.090 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMPSC-EW7438
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: EW-7438RPNMINI
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
1.785 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-RE200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPL-RE200
WiFi Екстендер, 802.11ac/b/g/n, 750 Mbps, RJ46
2.967 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WA850RE
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TPL-WA850RE
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
2.075 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMPSC-WL330
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CMPSC-WL330
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
1.125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMPSC-WLX2005
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: CMPSC-WLX2005
WiFi Екстендер, Access Point, 802.11b/g/n, 300 Mbps, 2 x RJ46
3.333 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
TPL-WPS510U
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WPS510U
Принт Сервер, Wifi, USB, 150 Mbps
5.062 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-ARCHER C20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer C20
Рутер, WiFi, 802.11ac, 2.4 GHz, 5 GHz, 733 Mbps
3.023 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-MR200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer MR200
Рутер, Модем, WiFi, 4G LTE, 2.4 GHz, 5 GHz, 733 Mbps
9.900 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WR840N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPL-WR840N
Рутер, WiFi, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300Mbps
1.683 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.