Мрежа

Производи на страна:
Страна 6 од 41
TPL-WN823N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPL-WN823N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
1.097 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN725N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN725N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
818 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN821N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN821N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
981 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-ARCHER T4UH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer T4UHP
Адаптер, WiFi, USB, 802.11ac/b/g/n, 2.4 GHz, 5GHz, 867 Mbps
2.914 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WN8200ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN8200ND
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
1.879 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMP-WNUSB32
Брзо инфо
(1)
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
680 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W12
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 8 dB, 10 W
924 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W13
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 12 dB, 10 W
1.386 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W15
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 20 dB, 10 W
1.479 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W14
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 14 dB, 10 W
1.017 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W16
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, Access Point, (AP), 15 dB, 10 W
11.090 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-RE200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPL-RE200
WiFi Екстендер, 802.11ac/b/g/n, 750 Mbps, RJ46
2.967 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WA850RE
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: TPL-WA850RE
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
2.075 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMPSC-EW7438
Брзо инфо
(0)
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
1.785 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
CMPSC-WL330
Брзо инфо
(0)
WiFi Екстендер, 802.11b/g/n, 300 Mbps, RJ45
1.125 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.