Мрежа

Производи на страна:
Страна 6 од 41
TPL-WR941ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPL-WR941ND
Рутер, WiFi, Ultra-Fast, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
2.499 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-WNPCEXCA30
Брзо инфо
(0)
Картичка, WiFi, PC Express, 802.11b/g/n, 300 Mbps, MIMO
647 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN851ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN851ND
Картичка, Wifi, PCI, 802.11b/g/n, 300 Mbps, MIMO
1.553 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN881ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN881ND
Картичка, Wifi, PCIex, 802.11b/g/n, 300 Mbps, MIMO
1.699 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN823N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TPL-WN823N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
1.097 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WN8200ND
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN8200ND
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
1.879 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CMP-WNUSB32
Брзо инфо
(1)
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
680 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
TPL-WN821N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN821N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 300 Mbps
981 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-ARCHER T4UH
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: Archer T4UHP
Адаптер, WiFi, USB, 802.11ac/b/g/n, 2.4 GHz, 5GHz, 867 Mbps
2.914 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TPL-WN725N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TL-WN725N
Адаптер, WiFi, USB, 802.11b/g/n, 2.4 GHz, 150 Mbps
818 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W12
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 8 dB, 10 W
924 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W13
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Омни-Дирекционална, 12 dB, 10 W
1.386 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W15
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 20 dB, 10 W
1.479 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W14
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, 14 dB, 10 W
1.017 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ANT W16
Брзо инфо
(0)
Антена, Wifi, Панел-Дирекционална, Access Point, (AP), 15 dB, 10 W
11.090 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.