Patch Панел

PP514K-32
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
"Patch Панел, 32 Port, 19"", 2U"
1.229 ден
(вклучено ДДВ): 187,47 ден
Б.Исп.одЛагер
w

32 портен patch панел (решетка) со 2U димензија. Претставува идеално решение за монтажа во 19" рак.

Број на порти 32
Тип
2U
Категорија
CAT5
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.