PCI Контролер

ETH.C.IN100
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
PCI Мрежен Контролер, RJ45, 10/100 Mbps
440 ден
(вклучено ДДВ): 67,12 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

PCI мрежен контролер со кој лесно може да направите брза и стабилна мрежна конекција. Едноставно ставете го контролерот на слободен PCI слот на вашиот компјутер и конрктирајте се на мрежата со што ќе обезбедите пристап до одредени документи, периферни уреди и интернет.

Внатрешна конекција
PCI
Надворешна конекција
RJ45
Брзина
10/100 Mbps
Поддржани оперативни системи
Windows 2000
Windows XP
Windows Vista
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.