Patch Панел

PPC6-48DS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
"Patch Панел, 48 Port, Cat6, 19"", 2U"
6.134 ден
(вклучено ДДВ): 935,69 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

48 портен patch панел со 2U димензија. Доаѓа со RJ45 Cat6 конектори и претставува идеално решение за монтажа во 19" рак.

Број на порти 48
Категорија
CAT6
Тип
2U
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.