Фибер-оптички конектор

FC-S1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Конектор фибер-оптички FC, SM 3.0mm.

128 ден
(вклучено ДДВ): 19,53 ден
Беспл. Испор.
w

Фибер-оптички конектор FC, Singlemode, 3.0mm.

 

​​Карактеристики:

  • Конектор тип: FC
  • Mашки
  • Синглмод
  • Со метален прстен за стегање и заштитник за кабел: 3mm
Конектори
FC
Тип
Single-Mode
Дијаметар 3 mm
Димензии 10x30 mm
Тежина 10 g
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.