2xRJ45 женски приклучок за монтирање на ѕид

ISDN-0102
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

2xRJ45 Cat5 женски приклучок за монтирање на ѕид, со оклоп.

355 ден
(вклучено ДДВ): 54,15 ден
на лагер
w

2xRJ45 Cat5 женски приклучок за монтирање на ѕид, со оклоп.

Карактеристики:

  • Тип на конектор: 2xRJ45
  • Пинови: 8/8
  • Материјал: пластика
     
Тип на конектор
2xRJ45
Женски
Категорија
CAT5e
Пинови 8 / 8
Материјал
пластика
Тежина 150 g
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.