Конвертори

Производи на страна:
Страна 1 од 7
PT-407070
Брзо инфо
(0)

10 портен USB3.0 хаб со алуминиумско куќиште.

4.950 ден
Повеќе
На лагер
w
PT-407066
Брзо инфо
(0)

13 портен USB3.0 хаб со алуминиумско куќиште.

5.545 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
IB-AC6703
Брзо инфо
(0)

7 портен USB 3.0 хаб со 3 порти за полнење.

3.573 ден
Повеќе
На лагер
w
FTI-100/HR
Брзо инфо
(0)

Конвертор FireWire (IEEE1394) на IDE.

1.290 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-USBAD1
Брзо инфо
(0)

Kонектор адаптер USB-C тип  / USB 3.0 женско.

333 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-USBAD10
Брзо инфо
(0)

Kонектор адаптер USB C-тип  / USB v3.0 A-тип женско. 

 

 

 

299 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-USBAD11
Брзо инфо
(0)

Kонектор адаптер USB C-тип  / USB v2.0 micro B-тип женско.

 

 

 

 

 

 

244 ден
Повеќе
На лагер
w
HQCC-USBADAP2
Брзо инфо
(0)

2x PS/2 во USB адаптер.

214 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-144
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во LPT (Centronics CN36), 1.5m.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-UC1284B
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во LPT (Centronics CN36).

860 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-CN100
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во LPT (DB25).

595 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-CN101
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во LPT (Centronics CN36), 1.5m.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-146/4
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

577 ден
Повеќе
На лагер
w
CABLE-146/3
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

555 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-CONVRS01
Брзо инфо
(0)

Конвертор од USB во RS232 (сериски порт).

555 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.