PCI Контролери

Производи на страна:
Страна 1 од 1
MOXA CP-168U
Брзо инфо
(0)

8 портна универзална RS232 PCI картичка

11.700 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-TVUSB4
Брзо инфо
(0)

PC експрес ТВ контролер - Аналогна/DVB-T ТВ картичка.

795 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
CMP-PCISER10
Брзо инфо
(0)

PCI RS232 контролер.

195 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCIE-1602B-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 2x RS-232/422/485

15.403 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCIE-1610B-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 2x RS232 DB9M

6.962 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCIE-1604B-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 2x RS232 DB9M

6.950 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PCIE-1604C-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 2x RS232 DB9M

10.116 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCIE-1620B-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 8x RS-232

18.976 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCIE-1622C-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 8x RS-232/422/485

28.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PCIE-1612B-AE
Брзо инфо
(0)

PCI-E картичка во 4x RS-232/422/485

14.170 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.