Преклопници

Производи на страна:
Страна 1 од 4
AT-VM0808H
Брзо инфо
(0)

Со оваа матрица ќе можете да преклопувате видео сигнал со висока резолуција од било кој од 8 влезови на било кој од 8 излези.

88.041 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CLCT-HDMIMAT1
Брзо инфо
(0)

Оваа Full HD матрица ви овозможува да изберете кои од приклучените уреди на 4 HDMI влезови ќе дава сигнал на 2 HDMI излези.

8.450 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-HDMIMAT90
Брзо инфо
(0)

HDMI матрица со 4 влезови и 4 излези

13.554 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-HDMIMAT10
Брзо инфо
(0)

Со оваа матрица ќе можете да преклопувате видео сигнал со висока резолуција од било кој од 4 влезови на било кој од 2 излези.

6.161 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CLCT-HDMISW2
Брзо инфо
(0)

Автоматски HDMI преклопник со 6 порти.

4.607 ден
Повеќе
На лагер
w
HQS-SH100
Брзо инфо
(0)

Автоматски HDMI преклопник со 4 порти и 3D поддршка.

2.222 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-HDMISW10
Брзо инфо
(0)

HDMI преклопник со 5 порти и A/D конвертор.

5.976 ден
Повеќе
На лагер
w
AVS-48/2
Брзо инфо
(0)

2 портен 4К HDMI преклопник со далечинска контрола.

2.777 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-HDMIMAT01
Брзо инфо
(0)

Мануелен 2-портен HDMI преклопник.

1.355 ден
Повеќе
На лагер
w
NE-HDMIMAT02
Брзо инфо
(0)

Мануелен 4-портен HDMI преклопник.

1.848 ден
Повеќе
На лагер
w
AVS-48/4
Брзо инфо
(0)

4 портен 4К HDMI преклопник со далечинска контрола.

3.389 ден
Повеќе
На лагер
w
GB-HDMISW02
Брзо инфо
(0)

Мануелен 2-портен HDMI преклопник.

985 ден
Повеќе
На лагер
w
AVS-43/3
Брзо инфо
(0)

Автоматски 3-портен HDMI преклопник со далечинска контрола.

1.895 ден
Повеќе
На лагер
w
AT-VS0801H
Брзо инфо
(0)

Автоматски HDMI преклопник со 8 порти за монтажа во рак.

8.950 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AVS-46/2
Брзо инфо
(0)

2 портен HDMI преклопник со далечинска контрола.

1.777 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.