Разно

Производи на страна:
Страна 1 од 1
CMP-GLASSES1
Брзо инфо
(0)

3Д очила за Samsung.

947 ден
Повеќе
На лагер
w
CD RW DVD8
Брзо инфо
(0)

DVD читач/снимач за лаптоп, 8x SATA.

1.660 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-BARSCAN10
Брзо инфо
(0)

USB рачен баркод скенер.

2.450 ден
Повеќе
На лагер
w
IB-AC649
Брзо инфо
(0)

Адаптер за 2.5'' HDD/SSD за во лаптоп DVD слот.

998 ден
Повеќе
На лагер
w
IB-AC649B
Брзо инфо
(0)

Адаптер за 2.5" HDDs/SSD за во лаптоп DVD слот.

1.235 ден
Повеќе
На лагер
w
IB-AC647
Брзо инфо
(0)

Адаптер за M.2 SATA SSD наместо DVD-ROM за лаптоп.

2.155 ден
Повеќе
На лагер
w
IB-AC650
Брзо инфо
(0)

Адаптер за mSATA/M.2 SSD за во лаптоп DVD слот.

2.400 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL A-1488
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1488

Термален печатач со Bluetooh поврзување за употреба со мерни инструменти.

23.953 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-BARSCHOL10
Брзо инфо
(0)

Флексибилен држач за баркод скенер.

1.110 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL A-1520
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1520

Резервна хартија за термален принтер со 250  налепници, ролна.

995 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
HR TL1040
Брзо инфо
(0)

Тестер за CCFL лампи,

за LCD екрани од 10" до 40".

4.929 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-SAFE4
Брзо инфо
(0)

Универзална кодирана заштита за лаптоп.

167 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
CMP-SAFE3/3
Брзо инфо
(0)

Универзална заштита за лаптоп со клуч.

380 ден
Повеќе
На лагер
w
CMP-SAFE33
Брзо инфо
(0)

Универзална кодирана заштита за лаптоп.

222 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.