Глушец за видео игри

NE-MOUSE05
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Глушец за видео игри осветлен со 9 копчиња и 4800dpi

1.725 ден
(вклучено ДДВ): 82,14 ден
На лагер
w

Прецизен глушец за видео игри со девет копчиња од Nedis со кој никогаш нема да погрешите.

Со оптичка резолуција до 4800dpi ја нуди цела прецизна контрола која гејмерите ја очекуваат.

Сменете до четири различни прилагодувања во зависност од играта која ја играте, од споро и прецизно до брзо и хаотично.

Со ергономски дизајн не е жртвуван комфорот пред издржливоста, предвиден е за да може да издржи до 10 милиони кликови.

Поврзете го на Вашиот компјутер со USB порта и гледајте како позадинското светло го дефинира глушецот.

 

Карактеристики:

  • Осветлен глушец
  • 9 копчиња и оптичка резолуција до 4800dpi
  • Издржлив плетен кабел и животен век до 10 милиони притискања

 

Пакувањето содржи:

  • Глушец за видео игри
Тип на конекција
USB
Тип на сензор
Оптички
Резолуција 4.800 dpi
Боја
 сива
 црна
Поддржани оперативни системи
Windows 7
Windows 8
Windows 10
Тежина 280 g
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.