Безжичен Глушец

CMP-GEN40
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GENIUS
Безжичен Глушец, Бел, Blue Eye, 3 Копчиња
530 ден
(вклучено ДДВ): 25,24 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Безжичен глушец со "blue eye" технологија. Ја користи новата "blue eye" технологија што овозможува работа на било каква површина. Глушецот има напреден сензор со 1200dpi резолуција кој може да работи на површини како стакло, мермер или килим. Распоредот на тежината овозможува подеднакво користење со двете раце.

Кога сте на пат лесно можете да го поставите нано приемникот на долниот дел од глушецот. Универзалниот нано приемник  овозможува поврзување со други компатибилни модели на Genius глувчиња.

 

Карактеристики:

  • Конекција: USB
  • RF фреквенција: 2.4GHz
  • Резолуција: 1200dpi blue eye
  • Број на копчиња: 3
  • Тркалце за скролување
  • Боја: бела
  • Батерија: 1xAA
Тип на конекција
USB
Работна фреквенција 2,4 GHz
Работен опсег 10 m
Боја
 бела
Тип на батерии
AA
Број на батерии 1
Резолуција 1.200 dpi
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.