Конектори, Адаптери

Производи на страна:
Страна 3 од 88
TNC-117
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер TNC-F/SMA-F.

43 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TNC-3066
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер TNC-M/UHF-F.

144 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TNC-119
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-M/TNC-F.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
TNC-121
Брзо инфо
(0)

Конектор адаптер UHF-F/TNC-F.

40 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-114
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки машки конектор 2.5x5.5mm со кабел.

295 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NEB21R
Брзо инфо
(0)

Напојувачки женски DC конектор 2.1mm.

60 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-11134
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор 2.5mm.

88 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUM-NESJ210
Брзо инфо
(0)

DC напојувачки машки конектор 2.1mm.

65 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-100
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (1.3x3.4)mm и должина од 9.0mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-102
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.1x5.5)mm и должина од 9.0mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-104
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.5x5.5)mm и должина од 14mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-106
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор 1.3x3.45mm под агол од 90 степени и должина од 9.0mm.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-107
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.1x5.5)mm под агол од 90° и должина од 9.0mm.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-110
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.5x5.5)mm под агол од 90° и должина од 14mm.

80 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PC-101
Брзо инфо
(0)

Напојувачки DC конектор (2.1x5.0)mm и должина од 14mm.

45 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
paket_popust_mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.