2XRJ45 женски приклучок за монтирање на ѕид

TEL-0009/4
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

2XRJ45 Cat6 женски приклучок за монтирање на ѕид.

395 ден
(вклучено ДДВ): 60,25 ден
Беспл. Испор.
w

2XRJ45 Cat6 женски приклучок за монтирање на ѕид, оклопени.Карактеристики:

  • За монтирање на ѕид
  • Конектор: 2x RJ45, CAT6, LSA (без алатка)
  • За кабел со дијаметар до 7,0mm
  • За кабел со внатрешен дијаметар AWG 22-24
  • Со поле за етикета
  • Боја: бела
  • Димензии: (62.2х59.8х26,5)mm
Тип на конектор
2xRJ45
Женски
Категорија
CAT6
Материјал
пластика
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.